Kalo te informacioni i produktit
1 of 1

Bloom Lashes Shop

Paleta klasike të përzierjes së zgjatjes së qerpikëve 11-14 mm

Çmimi i rregullt
€19,99 EUR
Çmimi i rregullt
€19,99 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€19,99 EUR
Madhësia
Stili
Zgjatimet tona të qerpikëve janë prej 100% lesh të vërtetë vizoni, ato mblidhen nga rënia e qimeve të vizoneve, kështu që nuk përfshihet asnjë egërsi në produktet tona.
Madhësia për zgjatjet klasike të qerpikëve  D kaçurrela dhe gjatësia varion nga 11 mm-14 mm.
  • Materiali: 100% lesh i vërtetë vizon
  • Madhësia: D Kaçurrela, gjatësia 11mm-14mm
  • Linjat: Zgjatje qerpikësh me 16 linja
  • Ngjyrë: E zezë Mat