Kalo te informacioni i produktit
1 of 1

Bloom Lashes Shop

Paleta të përzierjes së zgjatjes së qerpikëve me ngjyrë kafe të errët

Çmimi i rregullt
€10,00 EUR
Çmimi i rregullt
€15,00 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€10,00 EUR
Madhësia
Stili
Zgjatimet tona të qerpikëve janë prej 100% lesh të vërtetë vizoni, ato mblidhen nga rënia e qimeve të vizoneve, kështu që nuk përfshihet asnjë egërsi në produktet tona.
Madhësia për këtë zgjatues të qerpikëve është D curl dhe përzierje 9-15mm
  • Materiali: 100% lesh i vërtetë vizon
  • Madhësia: Kaçurrela C dhe D, gjatësia 8mm-15mm
  • Linjat: Zgjatje qerpikësh me 16 linja
  • Ngjyrë: Kafe e erret