Kalo te informacioni i produktit
1 of 2

shop Bloom Lashes

Furçë xhepi

Çmimi i rregullt
€4,99 EUR
Çmimi i rregullt
€4,99 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€4,99 EUR
Ngjyrë

Jeni të lodhur nga qerpikët e pistë dhe të çrregullt? 

Tani kemi furça xhepi pa pluhur që futen brenda çantës tuaj.

 

  • Në furçë tub
  • E zevendesueshme
  • Pa pluhur
  • Përshtatje e lehtë për çdo çantë
  • Ngjyra dhe dizajne të ndryshueshme