Kalo te informacioni i produktit
1 of 1

shop Bloom Lashes

Paleta klasike të përzierjes së zgjatjeve të qerpikëve

Çmimi i rregullt
€30,00 EUR
Çmimi i rregullt
€30,00 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€30,00 EUR
Madhësia
Stili
Zgjatimet tona të qerpikëve janë prej 100% lesh të vërtetë vizoni, ato mblidhen nga rënia e qimeve të vizoneve, kështu që nuk përfshihet asnjë egërsi në produktet tona.
Madhësia për zgjatjet klasike të qerpikëve janë kaçurrela C dhe D dhe gjatësia varion nga 8mm-15mm.
  • Materiali: 100% lesh i vërtetë vizon
  • Madhësia: Kaçurrela C dhe D, gjatësia 8mm-15mm
  • Linjat: Zgjatje qerpikësh me 16 linja
  • Ngjyrë: E zezë Mat