Kalo te informacioni i produktit
1 of 1

Bloom Lashes Shop

Piskatore klasike

Çmimi i rregullt
€12,99 EUR
Çmimi i rregullt
€12,99 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€12,99 EUR

Piskatore klasike prej çeliku inox është krijuar me një majë precize, qerpikët e saj të rreshtuar në mënyrë të përsosur dhe të lehtë për t'u kapur.

Piskatore është shumë e lehtë dhe ju jep një ndjesi komode që nuk shkakton lodhje të duarve.
  • Materialet: Çelik me njolla
  • Forma dhe linja te bukura
  • Forcë e mirë elastike
  • jetë të gjatë.
  • I hollë dhe i lehtë