Kalo te informacioni i produktit
1 of 2

shop Bloom Lashes

Shkop qerpikësh kristali

Çmimi i rregullt
€5,00 EUR
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€5,00 EUR
Ngjyrë

Shkopi i qerpikëve kristal është i mrekullueshëm për mirëmbajtjen e qerpikëve tuaj, kështu që ata vazhdojnë të duken të freskët dhe të përkryer në vend.

  • 50 copë/çantë
  • Përdoret si nga artistët e qerpikëve ashtu edhe nga adhuruesit e qerpikëve