Kalo te informacioni i produktit
1 of 1

Bloom Lashes Shop

Piskatore e volumit me ventilim të lehtë

Çmimi i rregullt
€19,99 EUR
Çmimi i rregullt
€19,99 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€19,99 EUR
Kjo piskatore Easy Fanning prej çeliku inox është krijuar posaçërisht me një majë dhe formë të saktë, për të zgjedhur, zgjedhur dhe ndarë tifozët e volumit shumë lehtë.

Piskatore është shumë e lehtë dhe ju jep një ndjesi komode që nuk shkakton lodhje të duarve.

  • Vëllimi i lehtë i ventilimit
  • Materialet: Çelik inox
  • Forma dhe linja te bukura
  • Forcë e mirë elastike
  • jetë të gjatë.
  • I hollë dhe i lehtë