Kalo te informacioni i produktit
1 of 1

Bloom Lashes Shop

Liftim i fytyrës

Çmimi i rregullt
€5,00 EUR
Çmimi i rregullt
€5,00 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€5,00 EUR

Lift Traynor është pajisja beaty që përdoret nga modelet dhe aktorët e skenës, ekranit dhe televizionit për t'i dhënë një pamje rinore fytyrës. Eliminon linjat rreth syve dhe gojës dhe ndihmon në dhënien e një kontrolli të qetë dhe të fortë të nofullës dhe qafës

  • 8 copë/çantë