Kalo te informacioni i produktit
1 of 2

Bloom Lashes Shop

Dhuratë

Çmimi i rregullt
€25,00 EUR
Çmimi i rregullt
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€25,00 EUR

Për të gjitha femrat që duan një dhuratë të tillë brow freeze, lule, balon në formë ❤️ dhe qokollat BLOOMi ka menduar për ju 🌹