Kalo te informacioni i produktit
1 of 3

Bloom Lashes Shop

Paleta speciale për kaçurrela

Çmimi i rregullt
€19,99 EUR
Çmimi i rregullt
€19,99 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€19,99 EUR
Madhësia
Stili

Kaçurrela speciale për efekte të ndryshme.

  • Kaçurrela: Është krijuar për t'i dhënë klientëve tuaj ngritjen maksimale të qerpikëve.
  • M-Curl: Krijon një efekt të bukur ngritës për shkak të kaçurrelës së saj dramatike. Baza e qerpikëve m është e drejtë, por jo shumë e gjatë dhe përfundon në një kthesë të fortë.
  • LC-Curl: Është perfekt për ata që duan një pamje më natyrale.