Kalo te informacioni i produktit
1 of 2

shop Bloom Lashes

Piskatore me përdorim të dyfishtë

Çmimi i rregullt
€14,99 EUR
Çmimi i rregullt
€14,99 EUR
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve
€14,99 EUR
Kjo piskatore me përdorim të dyfishtë prej çeliku inoks është krijuar me një majë precize, qerpikët e saj të përafruar në mënyrë të përsosur dhe të lehtë për t'u kapur. 
Piskatore është shumë e lehtë dhe ju jep një ndjesi komode që nuk shkakton lodhje të duarve.
  • Vëllimi dhe klasik
  • Materialet: Çelik inox
  • Forma dhe linja te bukura
  • Forcë e mirë elastike
  • jetë të gjatë.
  • I hollë dhe i lehtë